Історія школи

Історія нашого закладу розпочалась 1 червня 1989 року коли директором школи був призначений Лернер Семен Михайлович, який здійснював підготовку новозбудованого приміщення та набір кадрів. 22 січні 1990 року, 153 учні та 14 вчителів розпочали свій перший навчальний день у Хмельницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28, а з ним, і літопис нашого закладу. Поступово мікрорайон заселявся, а наш навчальний заклад наповнювався новими учнями: станом на 1997 рік у школі навчалось 2400 учнів у 82 класах. 10 серпня 2001 року, рішенням Хмельницької міської ради, 28 школу - реорганізовано в Хмельницьке навчально-виховне об’єднання №28, до складу якого входили: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; колегіум- ІІІ ступеня філологічно-філософського та культурно-естетичного профілю. У 2020 році Хмельницьке НВО №28 нагороджене сертифікатом про рекорд України "Найбільша кількість учнів в одному навчальному закладі". У 2023 році, з метою приведення типів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, було прийнято рішення щодо зміни типу та перейменування закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади: Хмельницьке навчально-виховне об’єднання №28 отримало назву Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №13 Хмельницької міської ради".


Директори школи

Директорами навчального закладу протягом цих років були:

Лернер Семен Михайлович

учитель історії (1989 - 1993 р.)

Від заснування школи до 1993 року, керівником ЗОШ №28, був історик за фахом - Лернер Семен Михайлович, в ті часи, школа, тільки починала писати свою історію. 1 червня 1989 року Семен Лернер був призначений керівником нової школи, саме він здійснював підготовку новозбудованого приміщення та проводив набір кадрів. 

Красицький Павло Володимирович

учитель історії (1993 - 1997 р.)

У липні 1993 року, школу очолив - Красицький Павло Володимирович, також, вчитель історії. Він займав свою посаду до серпня 1997  року. Період його директорства  - це глобальні зміни в школі.

Щур Ольга Петрівна

учителька метематики (1997 - 2003 р.)

У вересні 1997 року, директором школи, вперше, стала жінка - Щур Ольга Петрівна, учителька математики. Період керівництва Ольги Щур, можна назвати найважчим, тому що в ці роки, заклад був катастрофічно переповненим. Тоді заклад ще не володів приміщенням початкової школи, і деяким класам треба було навчатись у другу зміну. Під керівництвом Ольги Петрівни, ЗОШ №28 була реорганізована в Навчально-виховне об‘єднання №28. 

Мельник Галина Леонтіївна

учителька історії (2003 - 2015 р.)

У лютому 2003 року, заклад знову очолила жінка, учителька історії - Мельник Галина Леонтіївна. За керівництва Галини Мельник, НВО №28 почало здобувати популярність не тільки на міському, але й на всеукраїнському рівні. Школі почали надавати технічне забезпечення, було проведено капітальні ремонти у класах та коридорах. З’явилося багато унікальних музеїв, на найвищий рівень вийшло національно-патріотичне виховання учнів. У жовтні місяці 2015 року Галина Леонтіївна здобула перемогу на місцевих виборах у своєму округу, і саме цей крок допоміг їй стати депутатом Хмельницької міської ради. Згодом, міський голова - Олександр Симчишин, призначив її на посаду профільного заступника. У грудні 2015, склала повноваження директора школи.. Час директорства Мельник Галини Леонтіївни, випускники, батьки, учителі називають «Золотою епохою НВО №28».

Андрійчук Андрій Васильович

учитель технологій (2016 - 2024 р.)

У квітні 2016 року директором Хмельницького НВО №28 було призначено Андрійчука Андрія Васильовича, за фахом, вчителя технологій. Національно-патріотичне виховання далі продовжувало бути на найвищому рівні в Україні, За часів керівництва Андрія Андрійчука НВО № 28 встановило загальноукраїнський рекорд: на момент встановлення рекорду (2020 рік), у школі навчалось – 2122-і здобувачі освіти. Надалі кількість учнів лише збільшувалась, тому заклад знову перейшов у двозмінне навчання. Під час директорства Андрія Васильовича заклад прославився своїм  волонтерським рухом: у перші дні повномасштабної війни росії проти України на базі Хмельницького НВО №28 було організовано один з найбільших волонтерських пунктів у місті (Більше про нашу волонтерську діяльність тут). Також, за часів керівництва Андрія Андрійчука  Хмельницьке навчально-виховне об’єднання №28 змінило свій тип та було перейменовано у Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №13 Хмельницької міської ради". 

Топльніцький Володимир Володимирович

учитель історії (З 2024 р. по теперішній час)

У липні 2024 року директором ліцею було призначено Топольніцького Володимира Володимировича, учителя історії, юриста, державного службовця 10 рангу. 

Поскаржитися на порушення Більше